ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar >>> .... >> Dünyanın 78 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 179 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
ATİK- HAXSA 151. B2B İkili İş Görüşmeleri ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin’in katılımıyla GoldMaster Kurucu Başkanı Cenk Bora ev sahipliğinde, ATİK Genel Merkez B2B toplantıları Koordinatörü Cafer Şahintaş’ın koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.

ATİK Genel Başkanı Aziz Şahin İş İnsanlarına 2023 ATİK Vizonunu aşağıda başlıklar çerçevesinde değerlendirdi. Açıklama bölümünde isimlerine bulunan girişimcilere de her türlü alanda destek vereceğini söyledi.

#Haxsa Group Ticaret Platformumuzda yurt içi ve yurt dışından on binlerce üye firmalarımızla direk sizlere ticari fırsatlar sunuyoruz.

#Haxsa ticaret  platformumuzda ayrıca 3 bölümden oluşan Online Satış, Üye Firmalarımız ve Al-Sat dijital programlarımızlada internetin gücüyle üyelerimize destekler veriyoruz.

# Haxsa ve Haxbuy ile on-line alışveriş pazarına değer katmak ve ürünlere ulaşmak isteyen internet kullanıcılarının ilan ve alışveriş sektöründe ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle sunmayı başardık.

# Bulgaristan’da 500 Dönüm üzerinde 500 Milyon Dolarlık Uluslararası Organize Sanayi Bölgesi projemizle de Avrupa’da akıllı, modern ve teknolojik bir anlayışla uluslararası bir yatırım planlaması yürütüyoruz.

# AWorldPress, Birleşik Krallık İngiltere Londra Merkezli basın ve yayın şirketimizde gazetecilik çalışmaları ile dünya gündemini farklı dillerde takip ediyoruz. Üyelerimizi de  görsel basın başta olmak üzere whatsapp ve diğer sosyal medya hesaplarımızla bilgilendiriyoruz.

# Yurt içinde ve yurt dışında  B2B - ikili iş görüşmeleri başta olmak üzere, girişimci çözüm ortaklarımızın ticaretine katkı sağlamak ve Uluslararası Kamu Diplomasisi çerçevesinde tüm sahalarda her türlü desteği veriyoruz.

Katılımcı Listesi : 

1. Aziz Şahin - ATİK Genel Başkanı / Haxsa Group
2. Cenk Bora - GoldMaster Grubu Kurucusu ve ATİK İcra Kurulu Başkanı / Gold Master Group 
3. Cafer Şahintaş- Erşah Yapı / Haxsa Group 
4. Vedat Kutucu- ARAT Holding CEO / Haxsa Group 
5. Ali Fatinoğlu- Fatinoğlu Holding 
6. Hüseyin Kuran- Kuran Yapı A.Ş.
7. Ahmet Kaya- - Tamsan Group
8. Sibel Çağlayan - Aqua Merlin 
9. Figen Yurtsever- Dış Ticaret Yatırım 
10. Mehmet Avcı- Avcıoğlu İç ve Dış Ticaret 
11. Erkan Uzar- Karasal Medya - Matba
12. Harun Gülmez- Gülmez  Dış Ticaret 
13. Hasari Yenice - Bebe Gold 
14. Mustafa Karacaoğlu - Milsan 
15. Temel Bilecen : Pius Group
16. Nilgün Durmaz- Durmaz Zeytin 
17. Zeki Hazar- Çatlı Metal 
18. Levent Milli - Marof İzalasyon 
19. Yasin Kazancı - Tetri Grup Yapı Sanayi 
20. Mikail Şahin- Berrak Makina 
21. Sefa Yıldız - Yıldız Kalıp 
22. Süleyman Alan - Burkon Makine
23. Haluk Şimşek - Gıda ve Restaurant Grubu 
24. Bilal Yardibi - Vip Dizayn

ATİK DENİZLİ İstişare Konseyi
ATİK DENİZLİ Tanıtım Videosu
UEMP internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.