ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
TBMM'nin grup toplantısında, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasına ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin’de katıldı.

Bizlerde ATİK olarak Türkiye’nin  içeriden ve dışarıdan etkisiz hale getirilmeye çalışıldığı bu çağda, her zamankinden daha çok safları sıkı tutmamız gerekir. 

 Pragmatik ve analatik düşünce yapısına sahip olan Konseyimiz adına diyoruz ki;

ATİK biziz, bizse ATİK. Biz birlikte güçlüyüz. ATİK Ailesi olarak yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. İyiki varsınız. 

Sözlerimi burada noktalarken; ATİK Ailesi mensupları başta olmak üzere, tüm dostlarımı en derin kalbi duygularımla selamlar, saygı ve hürmetlerimi sunarım. 

Haydar Çetin 

ATİK Genel Merkez Basın Sözcüsü

UEMP Tanıtım Videosu
UEMP internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.