ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
İstanbul Milletvekili ( 24, 25 ve 26. Dönem ) Metin Külünk’ü ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin ve ATİK Türkiye Genel Sekreterimiz Vedat Kutucu ziyaret ettiler.

Ziyarette ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin Milletvekili ve İş İnsanı Metin Külünk’e Türkiye’nin ihracatı ile ilgili konular başta olmak üzere eğitim, kültürel , sosyal ve ekonomi alanlarında çalışmalarından bahsetti. 

İstanbul Milletvelili Metin Külünk ise ATİK’in eğitim, kültürel, sosyal ve ekonomi çalışmalarının önemli olduğunu belirterek özellikle Avrupa başta olmak üzere Dünyanın farklı ülkelerinde Uluslararası Kamu Diplomasisi çerçevesinde ATİK çalışmalarının çok yararlı olduğunu söyledi .

ATİK Genel Başkanımız Aziz Şahin ve ATİK Türkiye Genel Sekreterimiz Vedat Kutucu’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

UEMP Tanıtım Videosu
UEMP internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.