ATİK Yunanistan Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Kavala’da Yaıldı .... >> ATİK Romanya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Bükreş’te yapıldı .... >> ATİK İran Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Tahran’da Yaıldı>>> .... >> ATİK Business Club Card ve Size Sağlayacağı Avantajlar .... >> ATİK Moldovya Uluslararası İş Forumu Büyük Katılımla Gaguvuzya Devlet Başkanı İrena VLACH’ın Himayelerinde Comrat’da yapıldı. .... >> Dünyanın 58 Ülkesinde ve Ülkelerin kendi şehirlerinde 174 ATİK Uluslararası Başkanlıkları ve ATİK Partner Kuruluşları Business Club Üyelerine her alanda büyük fırsatlar sunuyor. .... >>
ATiK Tanıtım Videosu
1992-2002 Avrupa Parlamentosu Milletvekili ve 2002- 2015 Polonya Federal Milletvekilliğini yapan Prof. Dr.Tadeusz IWIŃSKI ATİK Üst Kurul Kararı ile ATİK Uluslararası Parlamenterler Dostluk Grubu Başkanı oldu.

1968'de Varşova Teknoloji Üniversitesi'nde endüstriyel kimya alanında yüksek lisans yaptı ve ardından Varşova Üniversitesi Gazetecilik ve Siyaset Bilimi Fakültesi'nde okudu.  1973 yılında uluslararası ilişkiler alanında doktora derecesi aldı.  1981 yılında Jaruzelski hükümeti tarafından çıkarılan sıkıyönetim sırasında, Iwiński Polonya İşçi Partisi Merkez Komitesi Sosyal Bilimler Koleji'ne (Polonya Birleşik İşçi Partisi Merkez Komitesi Sosyal Bilimler Fakültesi) ek olarak atandı.  1977-1978'de Fulbright bursiyeri (Harvard Üniversitesi'nde) ve 1988'de Uluslararası Araştırma ve Değişim Konseyi'nden (IREX) ikinci bir burs aldı ve Berkeley'deki California Üniversitesi'nde burs sahibi oldu.  1980'lerde Tokyo'daki Birleşmiş Milletler Üniversitesi bursiyeri oldu.  Polonya'ya döndükten sonra Olsztyn'deki Warmia ve Mazury Üniversitesi'nde ders verdi, 1999'da profesör oldu.  Iwiński, Afrika, Asya ve Okyanus'un işleri ve araştırmalarıyla ilgilenen birçok bilimsel ve siyasi kurumda aktifti.  Polonya Bilimler Akademisi Siyasal Bilimler Komitesi'nin üyesiydi.  Iwiński, Avrupa Parlamenterler Afrika Birliği Konseyi üyesidir [2].
  1992'den beri Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi üyesidir.  Avrupa İstikrar Girişimi'nin araştırılması, Iwinski'nin Azerbaycan'ın "havyar diplomasisi" ne dahil olduğunu ortaya koydu.  2014-2015 yıllarında PACE'de Azerbaycan ile ilgili ortak raportör, Azerbaycan hükümetini insan hakları eleştirisinden sistematik olarak koruyan ülkenin başlıca özürlerinden biriydi.  Bir gözlemci olarak Azerbaycan'daki parlamento ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine katıldı ve AGİT / DKİHB gözlemcilerinin bulgularından çok daha az kritik raporlar yayınladı.
http://aipfg.atikuemp.com/atikbaskani.php?bl=1

UEMP Tanıtım Videosu
UEMP internet sitesi ASEL Kurumsal Hizmetler tarafından yapılmıştır.
Copyright © 2015 ASEL A.Ş.